פארק קרסו למדע

פארק קרסו למדע

פארק קרסו למדע, הממוקם בלב באר שבע, הוא שילוב ייחודי של חינוך, בידור וחדשנות. פארק טכנולוגי זה מהווה עדות למחויבותה של ישראל לטפח תרבות של סקרנות מדעית וקידמה טכנולוגית.

פארק המדע קרסו הוא פארק המדע הגדול בישראל. הוא נקרא על שמו של הנדבן ואיש העסקים, דיוויד קרסו, שראה בעיני רוחו מקום בו ילדים ומבוגרים כאחד יוכלו לחקור את פלאי המדע והטכנולוגיה. הפארק כולל למעלה מ-450 תערוכות אינטראקטיביות, שכל אחת מהן נועדה למשוך את המבקרים בחוויות למידה מעשית. מפיזיקה לביולוגיה, מאסטרונומיה ועד מדעי הסביבה, התערוכות מכסות מגוון רחב של מדעים.

מה בפארק:

אחד המאפיינים הבולטים של פארק המדע קרסו הוא הדגש שלו על למידה אינטראקטיבית. בפארק תמצאו מגוון תערוכות המעודדות את המבקרים לעסוק בתצוגות בצורה מעשית. גישה לימודית זו הופכת את הפארק ליעד פופולרי לטיולי בית ספר, טיולים משפחתיים ותיירים המתעניינים במדע וטכנולוגיה. מאפיין ייחודי נוסף של הפארק הוא מחויבותו לקיימות סביבתית. הפארק מופעל על ידי אנרגיה סולארית, והוא כולל מגוון תערוכות המחנכות את המבקרים בנושא החשיבות של מקורות אנרגיה מתחדשים ושימור הסביבה.

תפקידו של פארק המדע קרסו בקידום מדע וטכנולוגיה

לפארק המדע קרסו תפקיד חשוב בקידום המדע והטכנולוגיה בישראל. הפארק משמש כמוקד למחקר מדעי וחדשנות טכנולוגית, מארח מגוון אירועים ותוכניות המטפחים תרבות של סקרנות מדעית וקידמה טכנולוגית.

הפארק גם משתף פעולה עם בתי ספר ואוניברסיטאות מקומיות כדי לספק תוכניות חינוכיות ומשאבים. שיתופי פעולה אלו עוזרים לתת השראה לדור הבא של מדענים, מהנדסים ומחדשים.

לסיום

לסיכום, פארק המדע קרסו הוא יותר מסתם פארק טכנולוגי. זהו מקום שבו המדע והטכנולוגיה מתעוררים לחיים, בו מטפחים את הסקרנות, ושם מעצבים את העתיד. בין אם אתם חובבי מדע או סתם אנשים שנהנים ללמוד דברים חדשים, פארק המדע קרסו הוא יעד שחובה לבקר בו, עם דגש על ילדים.

שעות פתיחה:

ראשון – חמישי: 10:00 – 17:00

שלישי: 10:00 – 19:00

שישי: סגור

שבת: 10:00 – 17:00

איך מגיעים:

רח' העצמאות 79

באר שבע 84100

08-6252600